A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

Сільські заклади культури

Березняківський СБК

Вергунівський СБК

Вишневий СБК

Вишняківський СБК

Грушинський СБК

Ковалівський СБК

Козубівський СБК

Мусіївський СБК

Новачиський СБК

Новоаврамівський СБК

Покровськобагачанський СБК

Староаврамівський СБК

Тарасівський СБК

Трубайцівський СБК

Хвощівський СБК

Хильківський СБК

Шишаківський СБК

Штомпелівський СБК

Ялосовецький СБК

Бовбасівський СК

Бригадирівський СК

Бутівецький СК

Вербинський СК

Єрківський СК

Клепачівський СК

Костюківський СК

Мелюшківський СК

Новоіванівський СК

Петракіївський СК

Попівський СК

Стайчанський СК

“МИ ВІРИМО, ЩО ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!” У ГРУШИНО ПРОЙШОВ ТВОРЧИЙ ЗВІТ КОЛЕКТИВІВ ПОПІВСЬКОГО СК ТА ГРУШИНСЬКОГО СБК

     Чарівне, мальовниче село Грушине розташувалося на кордоні 3 колишніх районів Полтавщини, а нині 3 громад: Хорольської, Миргородської та Великобагачанської. В центрі села майорить велика будівля сільського будинку культури, обрамлена із двох сторін пам’ятними знаками: воїнам-захисникам, що полягли в роки другої світової війни та солдатським вдовам, що не дочекалися своїх коханих із походу. Велика ошатна будівля будинку культури, яка була збудована в 70-х роках ХХ сторіччя, ще й досі прикрашена чудовою ліпниною на стелі актової зали, бібліотеки та гримувальних кімнат. Ця рукотворна краса місцями потьмяніла від часу, тому велика актова зала цього дня пустувала, а сам благодійний захід проводився в затишному фойє.

10:41 17.07.2024

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ШТОМПЕЛІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

    50 років тому в одному із найбільших та наймальовничіших сіл Хорольщини Штомпелівці завершилося будівництво величезного будинку культури, який мав слугувати для односельців місцем свят та зустрічей із неповторним світом мистецтва. Багато різноманітних державних та тематичних заходів відбулося в величезній ошатній актовій залі, яка тьмяніла з роками, але на її сцені незмінно творилося чарівне мистецьке дійство. В 90-х роках ХХ століття,  як і у всіх сільських закладах культури, було вимкнуте опалення і приміщення почало поступово занепадати, а на дивовижній стелі із коштовною ліпниною почали утворюватися тонкі візерунки тріщин. Але ж потяг до прекрасного у людей ніколи не зменшувався. Скільки чудових миттєвостей подарували глядачам місцевий поет та гуморист Микола Калініченко, фольклорний ансамбль “Криниченька”, організатор та музикант, багаторічний директор Штомпелівського сільського будинку культури Ніна Петрівна Черняк.  Скільки за цей час талановитих дітей та дорослих виконували пісні, створювали театральні постановки, зустрічали новорічно-різдвяні свята та організовували свята Івана Купала.

16:07 28.07.2023

МИСТЕЦЬКІ ТРАДИЦІЇ СЕЛА ТРУБАЙЦІ

Війна внесла свої корективи в життя України в цілому, і в життя кожної окремої громади, міста та села. 2022 рік показав усьому світу згуртованість нашої нації, вміння підставити один одному плече, і яскравим прикладом цього є село Трубайці, яке прийняло більше 160 внутрішньо переміщених осіб з різних областей України. Згуртоване село підготувало будинки для постраждалих від військових дій та відкрило Трубайцівський центр компактного проживання ВПО, де до цього часу проживають чотири родини. Неабияку допомогу в цьому надали і працівники Трубайціського сільського будинку культури. Люди довели, що вони вміють не лише працювати творчо, а мають співчуття у серці і бажання допомогти людям. І, як результат, на творчому звіті закладу приймали активну участь і внутрішньо переміщені особи, які вже стали добрими земляками для жителів села Трубайці.

12:45 30.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень